Upravit stránku

VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře jsou vizitkou našeho domu. Za nimi se otevírá prostor, který tvoří první dojem, a proto je důležité vybrat správný design dveří tak, aby dveřní prostor vhodně doplňoval Váš dům. Právě proto Vám nabízíme vysoce kvalitní  dveře, které mají v obou ohledech velké přednosti.

STRUKTURA VCHODOVÝCH DVEŘÍ
Naše vchodové dveře se skládají z vícevrstvých lepených dřevěných hranolů. Používá se třívrstvý až čtyřvrstvý lepený hranol. Mohou být jak v rámové, tak v sendvičové konstrukci křídla. Používáme také dvojitý dřevěný profil vyplněný tvrdým pěnovým polyuretanem. Silikonový tmel je trvale pružný a odolný, utěsňuje prostor mezi sklem a dřevem. Okapnice je z eloxovaného hliníku, což poskytuje ochranu před vniknutím deště.

  • rámová konstrukce
  • sendvičová konstrukce

POUŽÍVANÉ DŘEVINY
Smrk, borovice, meranti, dub

VCHODOVÉ DVEŘE A VÝPLNĚ  
Nabízíme dveře skleněné, dřevěné a kombinované výplně. Jsou k dostání v mnoha barevných odstínech, barvy musí být odolné všem ročním obdobím, povětrnostním podmínkám i UV záření. Sklo se používá dvojité a trojité, hlavně kvůli izolační bezpečnosti. Ke vchodovým dveřím nabízíme také kliky.

DOPLŇKY
Dveře mají kvalitní kování – kliku, zámky klasické i bezpečnostní, panty a různá další zdobná kování. Vchodové dveře TTK CZ splňují tepelnou izolaci, stabilitu a bezpečnost.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti