Upravit stránku

Za více než dvacet let naší bohaté praxe jsme získali mnoho zkušeností týkajících se montáže oken a dveří. Spolupracovali jsme jak s majiteli rodinných domů, tak s bytovými družstvy, ale i s dalšími subjekty, jako jsou různé firmy a instituce. Budeme rádi, když si prohlédnete naše reference, kde můžete vidět vybrané námi provedené zakázky. 

Přijměte pozvání na naší vzorkovou prodejnu Ke Kněžihorce 148, 250 72, Kojetice10 km od Obchodního centra letňany směr Mělník. Personál složený z odborníků na dveře a okna Vám zde rád předvede naší nabídku, případně Vám pomůže s výběrem těch pravých oken a dveří pro váš dům či byt. 

Je však samozřejmě jen a jen na Vás, jaká bude Vaše volba. Naše nabídka obsáhne téměř vše, co byste mohli potřebovat. Jsme schopni dodat jak dnes už běžná plastová okna, tak i dřevěná okna, dřevohliníková okna a hliníková okna. Rovněž dodáváme a zajišťujeme montáž interiérových dveří vchodových dveří a posuvných dveří.

Okna a dveře ve všech kategoriích staveb

Interiérové dveře a zárubně

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti