Upravit stránku

HS Portal – Splňte si své sny o bydlení

Dnes již neplatí, že velká prosklená plocha, která propojí obytný prostor se zahradou či terasou musí nutně zhoršit tepelnou pohodu a zvýšit náklady na vytápění. 
Posuvný plastový systém HS Portal je řešený tak, aby spolehlivě chránil interiér před chladem, vlhkostí, prachem i hlukem.
Speciální technické řešení nízkého prahu s dvojím přerušením tepelného mostu, který se vyznačuje nejenom výbornými vlastnostmi a perfektní funkčností, ale také hladkým harmonickým vzhledem. Nízký práh lze na interiérové straně zapustit do podlahy.
Výborné tepelně izolační vlastnosti profilu OTHERM HS Portal jsou dány kombinací několika prvků:
rozšířená stavební hloubkazárubně s hliníkovou výztuhou mají přerušený tepelný most
nová konstrukce prahu s přerušeným tepelným mostem
Nově také v bezbariérovém provedení.
Plastový systém OTHERM HS Portal se vyznačuje mimořádnou tvarovou stálostí a spolehlivou funkčností po celou dobu životnosti, a to bez nároků na náročnou údržbu.  

Konstrukce OTHERM HS Portal je dimenzována i na velkoplošné zasklení, a to jak v 2 tak 3 skle. Kování SIGENIA zajišťuje spolehlivou funkčnost a lehký chod i u křídel velkých rozměrů, a to při úzké pohledové šířce, která nijak nebrání průchodu světla.

  • svislý řez HS Portál
  • vodorovný řez HS Portál
  • HS Portál řez

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti