Upravit stránku

POSUVNÉ A SKLÁDACÍ STĚNY

Posuvné a skládací stěny slouží k zastínění okna a elegantnímu předělování prostoru. Při otevření posuvných a skládacích stěn je možno dosáhnout až 95% průchodnosti výrobkem a lze kombinovat tyto stěny s bezbariérovými AL prahy. Hlavními výhodami atraktivních posuvných stěn jsou snadná obsluha, s možností moderního dálkového ovládání, a velmi elegantní design, který splní nároky i nejnáročnějších jedinců. Protože stěny jsou složité na výrobu, jsme jedni z mála, kdo kvalitní a moderní stěny zhotovuje.

Posuvné stěny HS Portal

Posuvné stěny jsou vynikajícím nápadem nejen pro byty, ale i pro kanceláře. Vyrábí se v elegantním provedení, je potřeba méně místa než u klasické stěny, otevírání posuvem je lehké a nenáročné. K výběru je široká škála barev, mohou být zdobeny zrcadly. Posuvné stěny mohou zakrýt prostor od země ke stropu. Dalšími výhodami je fakt, že tvarem přizpůsobí jakémukoli lomenému prostoru. Posuvné stěny bývají zavěšeny na jednom nebo dvou místech na stropě, dole na podlaze ve vodící liště z hliníku. Samotný panel má rám z hliníkového profilu – ten obsahuje těsnící prvky proti průniku hluku a je vyplněný dřevotřískovou deskou. Díly musí být co možná nejodolnější, neboť na nich závisí trvanlivost systému.

 

Posuvné a skládací stěny PSK Portal

Skládací stěny mají mnoho variant, záleží k jakému způsobu budou sloužit. Jsou složitější než posuvné stěny. Principem je složení skládacích příček do co nejmenšího prostoru. V případě potřeby se vytvoří stěna, vynikající způsob ušetření místa. Skládací stěny mohou být bez otočného kloubu, popřípadě s kloube – tak aby byl splněn požadavek na ušetření místa maximálně. Díly bývají buď navzájem spojené nebo samostatné, přičemž díly dosedají do sebe pomocí ocelových profilů a gumového těsnění.

Vyberte si také z naší nabídky dalších produktů ZDE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti