Upravit stránku

Možnosti zasklení plastových oken

Kvalitní izolační zasklení je spolu s parametry profilového systému je z hlediska tepelně izolačních vlastností rozhodující. Z nabídky OTHERM si můžete vybrat různé typy zasklení. 
Dodáváme izolační dvojskla, nebo trojskla, jsou Vám k dispozici  také bezpečnostní skla, protihluková skla, protisluneční a izolační skla s tepelnou ochranou. Zasklení oken se může lišit také barvou nebo lze použít ornamentální sklo. 

Oslovte nás Vaší poptávkou a naši odborní partneři Vám poradí, který typ zasklení by byl vhodný právě pro Vás.

IZOLAČNÍ DVOJSKLA A TROJSKLA

Izolační dvojskla jsou dnes při narůstajícím výdajům za energie nutností. Všechny vyráběné výplně OTHERM jsou zaskleny izolačním dvojsklem o tloušťce 24 mm (float 4 mm - mezera 16 mm naplněna netečným plynem Argon – float 4 mm) s hodnotou Ug=1,1W/m2K, nebo izolačním trojsklem 4-16-4-16-4 s hodotou Ug=0,6 případně 0,5W/m2K. Vzdálenost mezi jednotlivými skly vymezuje dutý distanční rámeček plněný vysoušecím prostředkem. 

Ke zlepšení tepelně izolačních vlastností se meziprostor plní plynem s nízkou tepelnou vodivostí jako je argon, nebo krypton. Izolační dvojskla a trojskla plastových oken OTHERM jsou zárukou velmi dobrých izolačních a protihlukových vlastností.

Teplý distanční rámeček zabezpečuje skla oken OTHERM stále čistá a bez rosení i v zimním období. V současné době dodáváme teplý distanční rámeček standardně u všech izolačních skel oken OTHERM.

 

BEZPEČNOSTNĚ IZOLAČNÍ SKLO

Zvláštní charakteristika:

  • Skla kalená: poskytují ochranu proti zranění (v případě prasknutí)

  • Skla lepená: chrání proti útoku zvenčí

Využijte zasklení plastových oken OTHERM bezpečnostním izolačním sklem. Tvrzené bezpečnostní sklo je díky svému speciálnímu tepelnému zpracování při výrobě zvláště odolné proti prasknutí. Jestliže přesto dojde k prasknutí, rozpadne se na malé tupé střepy, které nemohou způsobit zranění.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti